16 Haziran 2009 Salı

Anal sex nasıl yapılmalı ?

Anal birleşme bildiğiniz üzere vajinaya değil de makara sokulmasıdır.Bu bölge duyu sinirleri açısından baya zengin bir bölgedir.Bu sebeple daha fazla uyarılma söz konusudur.Buradaki kaslar ilişki esnasında 6-7 cm genişleyebilirler. Anal sex doğru yapıldığında çok büyük tat ve zevkler yaşatır.

En ön uygulama olarak anüs deliğine çevresine bol bir şekilde kayganlaştırıcı sürün. Ardından parmağınızla anüs deliğini okşayın, çevresinde halkalar çizebilirsiniz. Partneriniz bundan hoşlanacaktır. Ona kasmamasını yeterince gevşek bırakmasını söyleyin. Buradaki kasların çok güçlü olması kaldıkça acı hissini arttırmasına neden olabilir.Parmağınızı delikten içeri sokun yavaş yavaş. Ardından sokup çıkartın.Bu şekilde parmağınızı hareket ettirip sokup çıkarırken delik eğer kasılmıyorsa partneriniz bu duruma alışmış, kasmıyor anlamına gelir.Ardından aynı şekilde 2 parmağınızı birden sokup çıkarmaya başlayın.Ardından sonuna kadar sokun. 2 parmağınızı birlikte sokup çıkarabilmeniz yeterlidir. Sıra penisi sokmaya geldi. Şimdi penisinize ve anüse bol bol kayganlaştırıcı sürün ve penis başını anüs deliğine dayayın yavaş yavaş ittirin. Çok yavaş bir şekilde.Eğer partneriniz bu durumdan rahatsızlık duyuyorsa sakın üstelemeyin ve organınızı çıkartın.

Makattan çıkarılan penis kesinlikle vajnaya sokulmamalıdır. Anüs bölgesi bakteriyel açıdan risk taşır. Anal seksten sonra penis vajinaya veya ağıza sokulacaksa mutlaka su ve sabunla yıkanılmalıdır.
Aslında en kolay olarak prezervatif kullanın ve kafanız rahat olsun .

4 yorum:

  1. mrb ,, izmirden mutsuz doyuma ulaşmak isteyen sevişmeyi seven cesur , gizli sex arkadaşı arayan bayanlar arayın tanışalım yaş 36 ,0538 989 00 90

    YanıtlaSil
  2. mrb ,, izmirden mutsuz doyuma ulaşmak isteyen sevişmeyi seven cesur , gizli sex arkadaşı arayan bayanlar arayın tanışalım yaş 36 ,0538 989 00 90

    YanıtlaSil